Studio Luxo No Habitarte - Rooftop Piscina E Vaga De Garagem

  • 43 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Zlokalizowany w dzielnicy Central City w São Paulo Studio Luxo No Habitarte - Rooftop Piscina E Vaga De Garagem São Paulo oferuje zakwaterowanie 7 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Museu de Arte de São Paulo.

Ten apartament oferuje balkon, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. Aby zapewnić Ci komfort, obiekt noclegowy oferuje kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. Dostępne są również ręczniki kąpielowe.

Studio Luxo No Habitarte - Rooftop Piscina E Vaga De Garagem wyposażony jest w lodówkę, przybory kuchenne i szklane naczynia.

Ten apartament jest położony 10 min samochodem od takich obiektów jak Muzeum obrazu i dźwięku, w malej odległości od stacji metro Campo Belo. Apartament znajduje się 4 km od takich miejsc jak Park Burle Marx. 15 min samochodem od Studio Luxo No Habitarte - Rooftop Piscina E Vaga De Garagem znajduje się Ponte Octávio Frias de Oliveira. Obiekt znajduje się 10 minut jazdy samochodem od lotniska Congonhas.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Studio Luxo No Habitarte - Rooftop Piscina E Vaga De Garagem São Paulo
Orion Habitarte Brooklin, 1D Amplo E Aconchegante
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Orion Habitarte Brooklin, 1D Amplo E Aconchegante

9.0
Wspaniały 2 opinie
15 m od nieruchomości
Easy Star - La Casa Passaros E Flores - Estudio Ao Lado Da Roque Petroni
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Easy Star - La Casa Passaros E Flores - Estudio Ao Lado Da Roque Petroni

8.5
Świetny 2 opinie
975 m od nieruchomości
Apto Alto Completo 5 Minutos Consulado Americano
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apto Alto Completo 5 Minutos Consulado Americano

9.8
Wyjątkowy 6 opinii
983 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    4,6 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    11 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Herbata i kawa

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Studio Luxo No Habitarte - Rooftop Piscina E Vaga De Garagem można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Studio Luxo No Habitarte - Rooftop Piscina E Vaga De Garagem pozwala na zwierzęta.
    • Czy Studio Luxo No Habitarte - Rooftop Piscina E Vaga De Garagem posiada kuchnię?
      W Studio Luxo No Habitarte - Rooftop Piscina E Vaga De Garagem goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w lodówkę, przybory kuchenne i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    4,6 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    11 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Studio Luxo No Habitarte - Rooftop Piscina E Vaga De Garagem São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij